
17:13, 9 квітня 2022 р.
В Україну приїхав Борис Джонсон (ФОТО)

Борис Джонсон, прем'єр-міністр Великобританії, яка активно допомагає Україні у протистоянні російській агресії, прибув до Києва, щоб віч-на-віч зустрітися із президентом України Володимиром Зеленським.
Про прибуття Бориса Джонсона повідомив заступник голови Офісу президента Андрій Сибіга
"Прямо зараз візит Бориса Джонсона до Києва розпочався з тет-а-тет зустрічі з Президентом Зеленським.Великобританія лідер у оборонній підтримці України. Лідер в антивоєнній коаліції. Лідер в санкціях щодо російського агресора", - написав Андрій Сибіга.
Про те, що саме обговорюють лідери двох держав, звісно ж, не повідомляють поки, проте, є сподівання, що зустріч буде продуктивною для боротьби України проти російських окупантів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:36, 18 червня
09:16, 24 червня
12:49, 16 червня
11
12:00, 16 червня
39
22:29, 24 червня
33
live comments feed...
Коментарі