Небезпека чатує на тернополян поблизу продуктового ринку (фото)

Поблизу продуктового ринку на краю парку «Топільче» ведуться ремонтні роботи. Стоїть екскаватор, привезені будматеріали, працюють робітники. Відвідуваність ринку «за сіткою» впродовж усього дня залишається надзвичайно високою, тож розрита дорога до нього становить високу небезпеку.

У першій половині дня базар відвідують переважно літні люди, яким важко перейти через вузенький прохід між металевими шпичаками та екскаватором. Хоча і переходом це назвати важко – люди без розбору та штовхаючи одне одного поспішають подолати земляний насип та рівчак.

Зауважимо, що торгівлі ремонт тротуару не заважає – тітоньки із полуницями повиставляли свої відра упритул до земельного насипу. На прохання відвідувачів ринку, яким і без того ледь знаходиться куди ступити, відсунути трохи свій товар, аби можна було пройти, продавчині реагують вороже та не збираються поступатися місцем.

На разі не створено відповідних умов для безпечного оминання ремонтної зони ні зі сторони ринку, ні, тим паче, з боку проїжджої частини. Встромлені у розруханий грунт металеві стержні в умовах постійної тисняви становлять додаткову небезпеку, пише Тернопільська липа.

5

 

6

 

7

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі