
20:34, 24 квітня 2022 р.
По одній з областей під час повітряної тривоги окупанти завдали 5 ракетних ударів

Під час затяжної повітряної тривоги, яка у більшості областей України триває ще з 18:50 (і ще не завершилася станом на 20:30 24 квітня), вже відомо, що по Полтавщині російські війська завдали 5 ракетних ударів. Про це повідомив голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
"Пʼять російських ракет вдарили по обʼєктах інфраструктури в області. Інформацію про постраждалих і руйнування уточнюємо. Всі подробиці пізніше. Тривога продовжується, не виходимо з укриттів", - зазначив Дмитро Лунін.
Про наслідки наразі не повідомляється, як і про імовірних жертв. Відомо, що над областю місцеві мешканці бачили і чули як летіла, як мінімум, одна російська крилата ракета.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:44, 17 липня
11:16, 18 липня
11:52, 16 липня
live comments feed...
Коментарі