• Головна
  • "Тернополян закликають не ігнорувати повітряну тривогу": у російських Telegram-каналах анонсують ракетні удари
12:53, 25 квітня 2022 р.

"Тернополян закликають не ігнорувати повітряну тривогу": у російських Telegram-каналах анонсують ракетні удари

"Тернополян закликають не ігнорувати повітряну тривогу": у російських Telegram-каналах анонсують ракетні удари

Триває повномасштабне воєнне вторгнення РФ в Україну, і російські окупанти продовжують ракетні обстріли наших міст і містечок. Українців закликають в жодному разі не ігнорувати сигналів повітряної тривоги і залишатися в укриттях, поки залишається загроза удару.

Зокрема, у російських Telegram-каналах постійно анонсують про нібито влучання ракет по об'єктах в Україні ще до того, як обстріли відбудуться. Тому ігнорувати загрозу в жодному разі не варто.

Сьогодні (25 квітня) російські окупанти обстріляли залізничні станції у центральних і західних областях України. Повітряна тривога лунала і на Тернопільщині, а у згаданих вже Telegram-каналах з'явилася інформація і про удар по Тернопільській області.

"Наполегливо прошу, будьте в укриттях!!!",- повідомив у своєму Telegram-каналі Володимир Труш.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Загроза_удару #Telegram_канали #Тернопільщина #укриття
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...