• Головна
  • "Тато боронить Україну у Харкові": історія школярки-переселенки Богдани Герес, яка знайшла прихисток у Тернополі (ВІДЕО)
14:07, 25 квітня 2022 р.

"Тато боронить Україну у Харкові": історія школярки-переселенки Богдани Герес, яка знайшла прихисток у Тернополі (ВІДЕО)

"Тато боронить Україну у Харкові": історія школярки-переселенки Богдани Герес, яка знайшла прихисток у Тернополі (ВІДЕО)

Школярка Богдана Герес була змушеною через війну покинути рідні краї та перебратися на Тернопільщину. Разом з мамою і двома сестричками дівчинка вже більше місяця знаходиться у Тернополі, де займається волонтерством.

Батько дитини залишився у Харкові і боронить країну від окупантів там.

"Я дуже вдячна військовим, які захищають моє місто. Я хочу їм подякувати не тільки словами, а ще й якось допомогти. Мій тато допомагає як волонтер у теробороні, а я з мамою робимо браслети для військовим, аби їм якось допомогти", – ділиться дівчина.

Богдана каже, що їй дуже подобається у Тернополі, вона вдячна всім за все добро, яке їй роблять. Тим не менш, юна харків’янка все ж сумує за своїм рідним містом і дуже хоче якнайближчим часом повернутися додому.

Детальніше дивіться у відео "Файне місто".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дівчинка_переселенка #історія_біженки #Тернопільщина
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...