• Головна
  • Відзавтра у Тернополі перекриють для ремонту пішохідний міст
10:43, 27 квітня 2022 р.

Відзавтра у Тернополі перекриють для ремонту пішохідний міст

Відзавтра у Тернополі перекриють для ремонту пішохідний міст

З 28 квітня для проведення робіт з влаштування підходів та поточного ремонту ділянки пішохідного мосту через залізничну колію, що на вул. Бродівській, рух пішоходів тимчасово буде обмежено.

Городян просять, на час проведення ремонту просимо заздалегідь планувати свій маршрут в будні та у вихідні дні. Міст не буде доступний для переходу.

За сприятливих погодних умовах роботи будуть завершені у травні 2022 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міст #ремонт
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
Оголошення