• Головна
  • "Кожен четвертий - заражений": небезпечну хворобу фіксують на Тернопільщині, медики б'ють на сполох
15:27, 29 квітня

"Кожен четвертий - заражений": небезпечну хворобу фіксують на Тернопільщині, медики б'ють на сполох

"Кожен четвертий - заражений": небезпечну хворобу фіксують на Тернопільщині, медики б'ють на сполох

Медики попереджають мешканців Тернопільщини про небезпечні недуги, які можуть підстерігати необачних людей під час прогулянок на природі, а також впродовж польових робіт. Укуси непомітних істот призводять до зараження тернополян відразу кількома різними хворобами.

Як інформує "Т1", на території України кожен 10 кліщ є зараженим Лайм-бореліозом, тобто інфекційною хворобою. На Тернопільщині 25% кліщів є переносниками не тільки цієї болячки, а й інших. Тобто кожен четвертий паразит, який кусає може заразити людину.

"Найпоширенішими хворобами, які вони переносять, є кліщові бореліози, зокрема хвороба Лайма, анаплазмози, весняний кліщовий енцифаліт", — відзначив експерт Володимир Паничев.

Один кліщ може переносити до чотирьох різних інфекцій, каже Володимир Паничев. Зараження відбувається під час присмоктування паразита. Найчастіше чіпляється до найніжніших місць на тілі людини. А це голова, живіт та внутрішня поверхня стегна. Харчується кров’ю та врешті решт відпадає.

Але проблема у тому, що під час цього кліщ передає ту інфекцію, якою сам заражений і через певний час може виникнути хвороба Лайма. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хвороба_Лайма #Тернопільщина #лікарі
Оголошення
live comments feed...