• Головна
  • Евакуйовані маріупольці розповіли про пережиті жахіття в окупованому місті
12:44, 4 травня

Евакуйовані маріупольці розповіли про пережиті жахіття в окупованому місті

Евакуйовані маріупольці розповіли про пережиті жахіття в окупованому місті

Нарешті відбулася багатостраждальна евакуація мирних мешканців Маріуполя зі сховищ металургійного комбінату «Азовсталь».

Третього травня маріупольчан було евакуйовано з пекла на територію підконтрольну Україні. Зараз врятовані мирні мешканці перебувають у Запоріжжі, де їм надають медичну та психологічну допомогу, а також забезпечать всім необхідним.

За їхніми словами, у сховищах комбінату ховалися не лише працівники заводу, а й мешканці найближчих районів. Окупанти відкривали вогонь по мирних, якщо ті за будь-якої спроби намагалися врятуватися. Маріупольці зізнаються, що вперше за два місяці вони бачать сонце.

«Їжу нам давали українські військові, якби не вони то люди б загинули»,- розповідає біженець з Маріуполя. Також маріупольці розповіли про інші військові злочини російських військових, окрім масових вбивств мирного населення, окупанти крали з квартир цінні речи, а також гуманітарну допомогу яка надходила до Маріуполя від міжнародних організацій та Офісу Президента України, окупанти видавали її за російську. «Ми для них навіть не люди, а «олівці». Вони (окупанти) сказали з кожного сховища по 11 «олівців». (Олівець- карандаш прим.ред.).»,- розповідає врятована жителька Маріуполя.

У Запоріжжя вдалося вивезти 156 людей. При цьому у сховищах «Азовсталі» залишаються сотні мирних мешканців та поранені бійці полку спеціального призначення «Азов».

Анастасія Гришкова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маріупольці #евакуація

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...