• Головна
  • Для українців повернули деякі обмеження при в’їзді у Польщу: водії обурені, що їх не попередили
14:13, 6 травня

Для українців повернули деякі обмеження при в’їзді у Польщу: водії обурені, що їх не попередили

Для українців повернули деякі обмеження при в’їзді у Польщу: водії обурені, що їх не попередили

Поляки повертають певні обмеження для українців, який перетинають кордон із Польщею. Зокрема, нашим громадянам тепер знову заборонено мати тонування скла понад 10%.

Як інформують "prolviv", польські прикордонники вирішили повернути деякі обмеження для українців, які в’їжджають у країну на автомобілях. Зокрема, це стосується тонованого скла та страхового поліса. Такі новини українці почули від своїх земляків, яких за невиконання вищезазначених правил не пропустили через кордон.

Так, українцям, які прямують до Польщі, заборонено мати тонування скла понад 10%. Обмеження стосуються й лобового скла, а також передніх бокових вікон. Відомо, що правила щодо тонування були впроваджені ще до війни. Та з 24 лютого вони не діяли, але тепер знову повернулися.

Автомобілістів обурило не стільки повернення старих правил, скільки те, що їх про це ніхто не попередив. Крім цього, поляки вирішили відновити для гостей з України наявність страхового поліса – «Зеленої карти». Щоправда, про це правило українців попередив НБУ ще 28 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Польща #кордон #обмеження #українці
Оголошення
live comments feed...