• Головна
  • Чому посеред тернопільського театру влаштували ринок?
20:30, 27 червня 2013 р.

Чому посеред тернопільського театру влаштували ринок?

Виявляється ярмарок-розпродаж одягу в тернопільському драмтеатрі був цілком законний. Чому? Культурі забракло коштів, саме тому було необхідним влаштувати ринок посеред театру.

Так, начальник управління культури Тернопільської облдержадміністрації Григорій Шергей зауважив, що дії, вчинені керівництвом театру щодо здачі приміщення в оренду, є законними. Як виявилось, все прописано в статуті закладу, затвердженому ще в 2008 році.

- Нині в усій Україні є труднощі з фінансуванням галузі культури. І Тернопіль — не виняток. Проте на сьогодні ми не можемо сказати, що театр невпевнено почуває себе у фінансовому плані, оскільки з основного бюджету ми повністю виплачуємо працівникам заробітну плату, надбавки, відпускні, доплати за звання, в два етапи забезпечуємо, наскільки це можливо, всі витрати театру на комунальні платежі».

Виконуючий обов’язки директора Борис Репка в коментарі газеті Вільне життя повідомив:

- На проведення подібних заходів ми маємо повне право. А нині головна причина — фінансові труднощі. Так, наприклад, театр заборгував «Тернопільміськтеплокомуненерго» 25 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...