• Головна
  • Внаслідок російського авіаудару по українській школі загинули близько 60 людей (ВІДЕО)
09:01, 8 травня 2022 р.

Внаслідок російського авіаудару по українській школі загинули близько 60 людей (ВІДЕО)

Внаслідок російського авіаудару по українській школі загинули близько 60 людей (ВІДЕО)

Вчора, 7 травня, російські окупанти завдали нищівного авіаудару по школі на Луганщині, де ховалися від обстрілів мирні українці. Внаслідок прямого влучання в приміщення школи від будівлі практично нічого не залишилося, у близько шести десятків людей шансів вижити просто не було, їхні тіла ще досі не вдалося витягнути з-під уламків. 

Про страшні наслідки авіаудару повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. За його словами о 16:37 7 травня в Білогорівці внаслідок російського авіаудару виникли пожежі в будівлі школи на площі близько 300 м кв. та в будинку культури.

Пожежу ліквідовували майже чотири години, потім проведено розбирання завалів та, на жаль, знайдені тіла двох загиблих. Евакуйовані з-під завалів 30 осіб, семеро з яких поранені. Скоріш за все, усі 60 осіб, що залишалися під уламками будівель, загинули.

Нагадаємо, що вчора вдень окупаційні війська рф з «градів» та «ураганів» обстріляли Привілля. Загинули 11-ти та 14-річний хлопці, їх 69-річна бабуся, 12-ти й 8-річна сестри загиблих отримали тяжкі поранення й були госпіталізовані до лікарні. Як з’ясувалось, бабуся з онуками вийшли зі сховища на декілька хвилин і саме в цей час ворог вдарив по місту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Обстріл #школа #загибель мирних людей #Україна #війна в Україні

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...