![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:57, 10 травня 2022 р.
"Схиляємо голови у страшній скорботі": один з волонтерів, що загинули від авіаудару по школі, навчався на Тернопільщині
!["Схиляємо голови у страшній скорботі": один з волонтерів, що загину... "Схиляємо голови у страшній скорботі": один з волонтерів, що загинули від авіаудару по школі, навчався на Тернопільщині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Російські окупанти 7 травня завдали авіаудару у Білогорівці, що на Луганщині, внаслідок якого загинуло двоє волонтерів із заходу України: Дмитро Биць і Назар Дичук. Вони допомагали мирним мешканцям покинути зону бойових дій. Волонтери загинули у школі, по якій вдарили окупанти, разом із місцевими мешканцями.
Як з'ясувалося, загиблий Дмитро Биць є випускником Чортківського медичного фахового коледжу. Його спеціалізацією була "Лікувальна справа".
"Ці сміливі хлопці, ризикуючи власним життям, рятували людей з територій інтенсивних бойових дій у Луганській області. Вони щодня вивозили їх в безпечні місця, доставляли гуманітарні вантажі. Світла пам’ять полеглим! Схиляємо голови у невимовній скорботі. Україна завжди пам’ятатиме своїх Героїв!
Слава Україні! Героям слава!",- ідеться у повідомленні.
!["Схиляємо голови у страшній скорботі": один з волонтерів, ..., фото-1 "Схиляємо голови у страшній скорботі": один з волонтерів, що загинули від авіаудару по школі, навчався на Тернопільщині, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:04, 16 липня
82
12:12, 16 липня
15
live comments feed...