• Головна
  • Гарні пропозиції для заробітку ще є, але вже мало: на Тернопільщині у 8 разів скоротилася кількість вакансій медсестер
12:29, 11 травня

Гарні пропозиції для заробітку ще є, але вже мало: на Тернопільщині у 8 разів скоротилася кількість вакансій медсестер

Гарні пропозиції для заробітку ще є, але вже мало: на Тернопільщині у 8 разів скоротилася кількість вакансій медсестер

Завтра, 12 травня – Всесвітній день медичних сестер.

З початку 2022 року роботодавці звернулись у Тернопільську обласну службу зайнятості за допомогою в укомплектуванні 95 вакансій медсестер у лікувальних закладах, медичних центрах, стоматологічних кабінетах тощо. Це – головні та молодші медичні сестри, сестри медичні з дієтичного харчування, зі стоматології, з масажу, з фізіотерапії тощо.

На 10 травня залишилося лише 12 актуальних вакансій медсестер.

"Якщо у Вас немає відповідної освіти, за спрямуванням служби зайнятості професію молодшої медсестри з догляду за хворими можна здобути в Заліщицькому ВПУ; Івано-Франківському та Рівненському ЦПТО ДСЗУ. Термін навчання 3 місяці. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво про присвоєння кваліфікації державного зразка. Фінансування витрат на навчання, проживання, медогляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Також, деякі категорії громадян можуть отримати безкоштовний ваучер для підготовки, підвищення кваліфікації за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Медсестринство», «Фізична терапія, ерготерапія»", – йдеться в повідомленні центру зайнтості.

На 10 травня на обілку в обласній службі зайнятості перебувало 198 безробітних, які мають медсестринську кваліфікацію, з них 3 – переселенці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакансії #медсестра
Оголошення
live comments feed...