• Головна
  • Візит японських підприємців до Ужгорода – що побудують в Україні?
Новини компаній
11:00, 13 травня 2022 р.

Візит японських підприємців до Ужгорода – що побудують в Україні?

Новини компаній

Війна не скасовувала наших минулих проблем. Сьогодні багато людей працюють над суспільними питаннями у всіх містах країни. Не забуваючи про війну, і пам’ятаючи що вона колись скінчиться. Продовжуючи жити, піклуючись один про одного, а особливо - про тих, про кого піклуватись нікому. На заході України сталася знакова для цього часу подія – делегація японських підприємців відвідала Ужгород з дуже важливою місією.

Організацією заходу та подальшими перемовинами займався благодійний фонд «Асоціація гуманітарних центрів» на чолі з директоркою – Оленою Жулінською.

Візит японських підприємців до Ужгорода – що побудують в Україні?, фото-1

В ході зустрічей, делегація з 8 по 10 травня відвідала декілька місць та окреслила план майбутньої співпраці. Після того, як членів команди було розселено по готельних номерах, їм провели екскурсію містом. Наступного дня, 9 травня, делегати здійснили візит до:

  • офісу JCI Uzhgorod;
  • гуманітарного хабу в Ужгороді «Совине Гніздо»;
  • освітнього хабу «Educator»;
  • Закарпатської ОВА, де зустрілися з представниками влади;
  • мукачівського дитячого будинку-інтернату;
  • гуманітарного хабу в Мукачево.

Серед делегатів особливо виділився Hideto Chujo, з ніком “Пікачу” (легко побачити його на фото). Японський підприємець прагне побудувати дитячий будинок для дітей України. В ході воєнних дій, багато малят залишились сиротами. На жаль, сьогодні в Ужгороді немає такого закладу, і тому серед інших міст було вибрано саме це. Зустріч делегації з мером Ужгорода, Богданом Андрієвим, підкреслила повне сприяння та допомогу проєкту з боку місцевого самоврядування.

Найближчим часом гості з Японії планують поїздку до Дніпра. Однак, вже 16 травня вони знову повернуться в Ужгород. З боку місцевої адміністрації протягом цього часу будуть надані необхідні спеціалісти-проєктанти. В липні “Пікачу” (справжнє ім’я - Hideto Chujo) переїде в Ужгород, і буде там жити протягом усього періоду реалізації проєкту. Для адміністрування ініціативи планують залучити Благодійний Фонд «Асоціація гуманітарних центрів»

Детальніше ознайомитися з роботою організації можна в соцмережах, за посиланнями, https://www.instagram.com/ukrainianhumanitarianf.org.ua/, та https://www.facebook.com/ukrainianhumanitarianf.org.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...