![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
20:00, 29 червня 2013 р.
Тернополянка шиє ляльки – копії своїх друзів (фото)
Ольга Гасай – бухгалтер. Щоб відволіктися від цифр і звітів, вона шиє оригінальні ляльки. З під рук майстрині виходять також цікаві картини з соленого тіста.
Ольга Гасай робить картини із солоного тіста, а також шиє текстильні ляльки. Причому її твори – ляльки-портрети. Вони є прототипами реальних людей.
Майстриня розповідає, що почала зі своїх подруг. Вони в захваті!
- Шити я люблю змалечку, хоча професійно цьому ніде не навчалася, – розповідає Ольга Гасай. – Шила для себе все – від фартушка до пальта. Також обшивала сестру та подруг. Власне, після школи я мріяла стати дизайнером, але так сталося, що здобула економічну освіту.
Ідею створення оригінальних ляльок Ольга Гасай виношувала довго. В Інтернеті бачила безліч варіантів. Але тернополянка прагнула мати власний стиль. Першу ляльку пошила для доньки Аліни.
Портретну ляльку пані Ольга зробила для подруги – на день народження. Лялька була одягнута в тому ж стилі, який любить іменинниця. У неї – таке ж довге чорне волосся.
- Моя подруга любить бірюзовий колір, тож у ляльки шапка, шарф і браслет – такого ж відтінку, – розповідає жінка. – І спіднички іменинниця зазвичай носить такі ж, як на ляльці. Навіть хутряна жилетка та чобітки обшиті хутром є в її гардеробі.
Коли подруга побачила ляльку-портрет – вона була вражена.
![1150129](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/51c/ec9612c4ac/027def62d00636f1e97ce563b983f134.jpg)
![1150128](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/51c/ec9612c4ac/83b316caf28643d05064e2405e49529f.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...