• Головна
  • "Новий водний атракціон": перехожі вкотре змушені мокнути на набережній Тернополя через примусовий душ (ФОТО, ВІДЕО)
11:28, 18 травня 2022 р.

"Новий водний атракціон": перехожі вкотре змушені мокнути на набережній Тернополя через примусовий душ (ФОТО, ВІДЕО)

"Новий водний атракціон": перехожі вкотре змушені мокнути на набережній Тернополя через примусовий душ (ФОТО, ВІДЕО)

Через сильний вітер воду з струменів аераційних фонтанів на набережній в парку ім. Шевченка здуває на пішохідну частину. Відповіно перехожі змушені мокнути з кожним поривом вітру.

Влітку це може бути навпаки приємно. Та коли сьогодні температура вранці сягає 8 градусів тепла, приємного від такої процедури мало.

І хоч комунальники систематично заявляють, що у сильний вітер фонтани будуть вимикати, насправді все залишається на рівні пустопорожніх обіцянок. Безкарність чиновників у Тернополі породила безвідповідальність. В управлінні ЖКГ заявляли, що виставлять форсунки фонтанів під іншим кутом і знімуть проблему. Як в місті виконуються обіцянки можна побачити на фото та відео Антона Марчевського, який продемонстрував  на своїй сторінці в Фейсбуці, що робилося на набережній учора.

"Шикарно! Новий атракціон", – написала в коментярях Тетяна Воронцова. 

Михайло Урбанський зауважив, що це більш схоже на шарко – "ударний" душ з обмеженою зоною впливу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#набережна #фонтан #душ #шарко #проблема
Останні новини
ТОП новини
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Українців починають масово звільняти, штучний інтелект забирає всю роботу": ТОП-5 професій, цих людей чекає безробіття
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення