• Головна
  • 26 500 грн зарплати на місяць: роботодавці терміново шукають тих, кому дуже потрібна робота
14:27, 18 травня

26 500 грн зарплати на місяць: роботодавці терміново шукають тих, кому дуже потрібна робота

26 500 грн зарплати на місяць: роботодавці терміново шукають тих, кому дуже потрібна робота

Українці масово шукають роботу в теперішніх непростих умовах, коли вони у великій кількості були змушені полишити рідні місця й вирушити у західніші області та за кордон. Без роботи життя швидко може перетворитися на голодне існування, тому переселенці терміново шукають вакансії. 

Як інформує "Obozrevatel", виконуючи фізичну роботу, українські чоловіки в Польщі можуть заробити 3,5-4 тис. злотих на місяць (23,1-26,5 тис.грн).

Про це повідомив аналітичний центр агенції з працевлаштування Gremi Personal. Після початку війни в Україні кількість "чоловічих" вакансій у Польщі зросла на 15-20%. Дефіцит робочої сили збільшився, оскільки українські чоловіки почали повертатись захищати Україну в той час, як 70% пропозицій від польських роботодавців передбачають фізичну працю.

"У березні та квітні кількість звернень від чоловіків була більша також у зв'язку з тим, що частина підприємств була змушена перебудувати свою роботу через те, що їхня діяльність була пов'язана з Росією. Відповідно, вони були змушені звільнити частину працівників. Але українські чоловіки досить швидко знайшли роботу у логістиці, підприємствах харчової промисловості чи автопромі. Проблем із вибором місця роботи для чоловіків у Польщі немає. У травні попит на чоловічі вакансії знову виріс на 18%", – стверджує Ганна Джоболда, директор Департаменту рекрутації Gremi Personal.

Зазначимо, у Польщі влада з представниками бізнесу та неурядовими організаціями розробила план інтеграції та працевлаштування біженців з України. З одного боку, роботодавців стимулюватимуть створювати робочі місця для біженців, водночас українцям дозволять переїхати туди, де є робота, та вивчити польську мову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #зарплата #роботодавець #праця
Останні новини
Оголошення
live comments feed...