
14:03, 23 травня 2022 р.
Тернопільські абітурієнти, які покинули Україну через війну, зможуть скласти вступний тест закордоном

Тернопільські абітурієнти, які перебувають за межами України, можуть скласти МНТ для вступу до закладу вищої освіти вони зможуть і в країні свого перебування.
За словами, міністра освіти і науки України вже підписано наказ, який затверджує перелік закордонних пунктів для проведення МНТ.
Тимчасові екзаменаційні центри створять у 39 містах таких країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин фото та відео!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі