• Головна
  • Вулична співачка потрапила у неприємну історію в Тернополі (ВІДЕО)
09:02, 24 травня

Вулична співачка потрапила у неприємну історію в Тернополі (ВІДЕО)

Вулична співачка потрапила у неприємну історію в Тернополі (ВІДЕО)

На подвійні стандарти нарікає Лада Кирилюк Тивончук, яку часто можна було побачити в центрі міста з гітарою під час виконання українських пісень.

Вона дивується, чому їй поліція заборонила співати у центрі, вже навіть тоді, коли вона відключила підсилюючу апаратуру. Про прикру ситуацію дівчина написала у Фейсбуці.

Про це дівчина написала у Фейсбуці.

"Головний порушник порядку у вільній країні, у місті на заході України - місті Тернопіль. Іронічно під час виконання пісні саме Анатолія Горчинського, котрий значну свою частину життя посвятив коханому місту Тернопіль, пропрацював тут, пишучи музику та розвиваючи культуру Тернопільщини, до мене підійшли співробітники поліції. Не встигла я виконати цю пісню до кінця, як треба було зібрати свої речі і податися геть.

Бо Тернопільська міська рада не поважає своїх культурних діячів, вона поважає парочку пристаркуватих егоїстів котрим заважають такі як я. Заборона виконувати музику через підсилювачі звуку поширюється по всьому місту Тернопіль. Перепитали у поліцейських чи можу я стати біля театру, де звук радіо з зрубіжною музикою розноситься на всю площу, вони заборонили. Тому що міська рада, міська рада забороняє…

Хочеш вставай без апаратури, нічого що тебе чути не буде, і це вже буде більше схоже на мистецтво пантоміми, це нікого не турбує, бо перекричати звук шумної центральної суботньої вулиці для людського голосу нереально.

Та все ж я спробувала, але знайшлася жінка, яка проживає на найстарішій вулиці Тернополя- Валовій, і протестувала коли я спробувала грати навіть без апаратури. Хоча мене ніхто не чув, та їй це дуже заважало. То можливо проблема не у звукові, а у певних людях? На жаль це так", – написла дівчина. 

Невдовзі міський голова Сергій Надал дав відповідь дівчині, пояснивши, що зараз у місті діє заборона на використання підсилюючі апаратури.

ПідписуйтесянанашТелеграм-канал, дебагатоцікавихновин, фототавідео!https://t.me/ternopil0352

Вулична співачка потрапила у неприємну історію в Тернополі (ВІДЕО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вуличні музиканти #підсилювачі звуку
live comments feed...