• Головна
  • Стала відома доля скандального законопроекту про розстріл дезертирів
18:02, 24 травня 2022 р.

Стала відома доля скандального законопроекту про розстріл дезертирів

Стала відома доля скандального законопроекту про розстріл дезертирів

Законопроект про право вбивати солдатів, якщо ті самовільно залишать місця дислокацій і не виконуватимуть наказів командування, відкликано.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради, пишу УНІАН.

У графі про проходження ініціативи вказано, що проект відкликано.

Авторами скандальної пропозиції стали "слуги народу" Мар'яна Безугла, Георгій Мазураш та Олександр Федієнко.

Депутати пропонували прибрати з закодавства рядок, який передбачає застосування зброї проти порушників статуту, "не призводячи до смерті військовослужбовця".

Йдеться про непокору солдата, опір чи загрозу командиру, застосування армійцем насильства і дезертирство.

Профільний комітет законопроект пропустив з поправкою, щоб застосування зброї на заподіяння смерті можливе тільки у випадку загрози життю командира або його підлеглих.

Законопроект Безуглої, Мазураша і Федієнка викликав у мережі хвилю обурення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#законопроект #дезертирство
ТОП новини
Що додати у вазу, щоб тюльпани довше стояли: простий трюк із кухні
"Названо ціну 1 кВт*год для населення, всім українцям доведеться платити": яким стане тариф на електроенергію з 1 квітня?
Гроза, глибокий сніг і -15 градусів уночі: синоптики сказали, коли в Україну вдеруться потепління, шквали і інтенсивні шторми
"ТЦК покарають 5 категорій чоловіків, відомо про підготовку радикальних заходів": кого скоро накриють мобілізація і штрафи
Оголошення