
16:02, 25 травня 2022 р.
У Тернополі впіймали водія з фальшивими документами

Інцидент трапився, вчора на вулиці Підволочиське шосе, тернопільські патрульні зупинили авто, яке перебувало в орієнтуванні.
"У ході перевірки було виявили ознаки підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Згідно з базами даних документ належить іншому транспортному засобу, а саме автомобілю Mercedes",- повідомляють в патрульній поліції Тернопільської області.
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:40, 26 червня
1
20:41, 16 червня
9
14:09, 25 червня
34