• Головна
  • "Прийшла біда, якої ніхто не чекав": жителів Тернопільщини просять допомогти врятувати життя волонтеру (ФОТО)
12:30, 21 червня

"Прийшла біда, якої ніхто не чекав": жителів Тернопільщини просять допомогти врятувати життя волонтеру (ФОТО)

"Прийшла біда, якої ніхто не чекав": жителів Тернопільщини просять допомогти врятувати життя волонтеру (ФОТО)

Петро Колесник завжди вів здоровий спосіб життя і ніколи не скаржився на самопочуття. Коли наприкінці травня йому стало раптово погано, ніхто з рідних і близьких і не здогадувався, що біда вже на порозі. Діагноз медиків ошелешив, був як грім серед ясного неба і поділив все життя на «до» і «після»: рак легенів.

Без вашої допомоги не зможемо врятувати

— До нас прийшла біда, якої ніхто не чекав і ніяк не міг передбачити. У мого чоловіка, Колесника Петра, діагностували рак легенів. Він потребує дороговартісного лікування. Хто має можливість, допоможіть. Без вашої допомоги ми не зможемо його врятувати, — просить дружина Інна Колесник.

Петро – підприємець, за мирного часу організовував та відправляв до Швейцарії студентів агровузів на практику. Завжди активно волонтерив та допомагав іншим. Мав друзів у Швейцарії, і з перших днів повномасштабного вторгнення рашистів, налагодив логістику та доправку допомоги з-за кордону, пише 20 хвилин.

Продукти, каремати, спальні мішки, медикаменти, засоби гігієни, памперси – цим забезпечував не лише місцевих переселенців, а й воїнів — там, де зараз дуже гаряче. Про це розповів староста Білокриниці Роман Пшевлоцький. З перших днів чергував на блок-постах і в громаді. Допомагав всім і завжди.

— Він буквально до останнього дня працював, потім Петрові раптово стало погано, завезли в лікарню, а там виявили онкологію, — розповів Роман Пшевлоцький. — 23 червня у Петра має бути День народження. Наша з вами допомога – це буде найкращим подарунком. І, якщо відверто, — єдиним шансом на життя.

Дружина Інна, донька-одинадцятикласниця Ангеліна і всі друзі та близькі чоловіка сподіваються на допомогу небайдужих. Більше її чекати просто нізвідки.

Рахунок йде на дні

— Допомога дуже потрібна, і початкова вартість лікування — півмільйона гривень, одна ампула коштує 200 тис грн., а йому треба їх чимало, — поділилась кума і родичка Наталя Тимощук. — Петро такий, що останнє іншим віддавав. Господар вправний, дуже любить свою сім’ю, друзів і ніколи нікому не відмовляв. Він завжди допоможе і є поруч: і в біді, і в радості.

Петро ніколи не скаржився на самопочуття. 25 травня у нього раптом заболіла спина, почалась задишка, пригадує пані Наталя. Приїхали в лікарню, чоловікові дали таблетки і відправили додому. Йому ставало все гірше й гірше, тоді викликали швидку і забрали в реанімацію. Правдами-неправдами Петра невдовзі перевезли до обласної лікарні. Там обстежили за добу, наступного дня зробили КТ з контрастом.

— Тоді і виявили, що вже така біда до нас прийшла. Рахунок йде на дні, — каже пані Наталія. — Він в дуже тяжкому стані. Тяжко дихає. З Тернополя його назад відправили в Кременець. Ще й до всього утворився тромб, а це є протипоказом до лікування. Спочатку потрібно, аби тромб розійшовся, і тоді вже починати променеву або хіміотерапію.

Рідні благають допомогти врятувати чоловіка, батька, кума. Бо, кажуть, сльози та розпач приніс для родини цей місяць…

Довідка

Допомогу можна перераховувати на картки:

УкрГазБанк: 5354 6500 2463 6741, Колесник Інна.

ПриватБанк: 5168 7450 2166 7552, Колесник Петро

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Петро Колесник #волонтер #допомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...