• Головна
  • На Тернопільщині судитимуть депутата, який отримав хабар у 45 тисяч гривень
11:28, 23 червня 2022 р.

На Тернопільщині судитимуть депутата, який отримав хабар у 45 тисяч гривень

На Тернопільщині судитимуть депутата, який отримав хабар у 45 тисяч гривень

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо виконувача обов’язків директора районного лісогосподарського підприємства, депутата органу місцевого самоврядування, який отримав неправомірну вигоду за надання місцевому жителюлісопродукції та її безперешкодний вивіз з території підприємства по недостовірнихдокументах(ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством встановлено, що посадовець впродовж грудня 2021 - січня 2022 року вимагав та отримав від громадянина 45,5 тис грн за безперешкодний відпуск деревини та видачу відповідних дозвільних документів на неї із заниженням показників об’єму і ваги.

Завершено розслідування, яке здійснювали слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хабар #суд #депутат

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...