• Головна
  • Внаслідок ракетного удару по сусідній з Тернопільщиною області зросла кількість загиблих (ВІДЕО)
11:13, 26 червня 2022 р.

Внаслідок ракетного удару по сусідній з Тернопільщиною області зросла кількість загиблих (ВІДЕО)

Внаслідок ракетного удару по сусідній з Тернопільщиною області зросла кількість загиблих (ВІДЕО)

У місті Сарни на Рівненщині зросла кількість загиблих. Нагадаємо, що там російська ракета влучила в СТО. 

Так голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль повідомив, що під завалами виявили ще одного загиблого після вчорашнього ракетного удару. 

Таким чином, кількість жертв ракетного удару по Сарнах, по цивільних об'єктах, зросла до 4 осіб. Це чоловіки віком від 30 до 51 року. Ще дві людини – у тяжкому стані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ракетний удар #ракета #Рівненська область #Рівненщина #сусідня до Тернопільщини область

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...