• Головна
  • У Тернополі випустили марку присвячену українському барду Олександру Смику (ФОТО)
14:02, 27 червня 2022 р.

У Тернополі випустили марку присвячену українському барду Олександру Смику (ФОТО)

У Тернополі випустили марку  присвячену українському барду Олександру Смику (ФОТО)

Тернопільські філателісти розробили та випустили марку, конверт та листвіку, присвячені 64-річному українському барду, поету, драматургу - Олександру Смику, який помер у травні цього року. 

Ескізи марок у себе на сторінці оприлюднив користувач Андрій Повстюк. Марку, конверт, листівку випустили 25 червня Тернопільське обласне товариство АсФУ. Дизайн розробила - Оксана Єднорович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#марка #конверт

Коментарі

ТОП новини
Працівників ТЦК сильно побили в реабілітаційному центрі, який діє при місцевій церкві
Перевірки від ТЦК накриють чоловіків у несподіваних місцях, бронювання точно позбавлять цих людей: повістки, мобілізація
"Жахливе похолодання і нещадний град пре в регіони України, на цілий тиждень суне гроза і дощ": злива хлине на області
Склад зруйновано — бізнес триває: у Тернополі ворожим ударом знищено виробництво компанії "Купава"
Оголошення
live comments feed...