• Головна
  • У Тернополі прокоментували ситуацію із масовою видачею повісток
13:27, 30 червня 2022 р.

У Тернополі прокоментували ситуацію із масовою видачею повісток

У Тернополі прокоментували ситуацію із масовою видачею повісток

У Тернополі прокоментували ситуацію з масовою видачею повісток. Всім жителям Тернопільщини зараз повістки видаються законно.

Про це повідомив голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

"Хочу зараз звернутись до всіх. При отриманні повістки ви зобов’язані звернутись у військкомат для уточнення всіх реєстраційних даних. І після цього буде прийматись рішення. Отримання повістки на руки не є підставою, що вас завтра заберуть на передову. Але обов’язково треба стати на облік і зареєструватися. Це стосується не тільки жителів Тернопільської області а й людей, які тут перебувають тимчасово", - зазначив Труш.

Також додав, що це не означає, що людину відправлять на фронт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #повістки
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення