Новини компаній
17:02, 4 липня

Якими бувають мікроскопи?

Новини компаній
Якими бувають мікроскопи?

Для багатьох з нас мікроскоп ー прилад зі школи, що дозволяє роздивитися будь-який предмет і виконує розважально-пізнавальну функцію. Але насправді це дуже необхідне для науки та медицини обладнання.

Мікроскопи дозволяють розгледіти те, чого ми не можемо побачити оком, тому їх активно використовують в клітинній та молекулярній біології, у фармацевтиці при створенні та дослідженні ліків, в різних галузях медицини для проведення аналізів та вивчення нових аспектів хвороби. Завдяки цьому обладнанню стали можливими різноманітні важливі для людства відкриття.

Серед виробників мікроскопів місце лідера посідає японський бренд Nikon. Одна з особливостей компанії в тому, що оптику для мікроскопів вона виготовляє самостійно. Прилади можна побачити в лабораторіях та освітніх закладах по всьому світу. Мікроскопи Nikon настільки різноманітні, що кожен користувач знайде для себе необхідне обладнання.

Різновиди мікроскопів

Компанія Nikon пропонує широку лінійку мікроскопічних систем. В залежності від функціонала та вимог, що ставляться перед обладнанням, тут ви знайдете наступні пропозиції.

Мікроскопи з надвисокою роздільною здатністю. Забезпечують безпрецедентно високу роздільну здатність і як результат: досконале вивчення молекулярного ландшафту. Nikon пропонує цілий ряд систем для високошвидкісної обробки зображень на рівні однієї молекули.

Багатофотонні мікроскопи. Поєднують в собі можливості високошвидкісного резонансного сканування високої чіткості зі спеціалізованою оптикою та гнучкими конфігураціями для індивідуальних потреб прижиттєвих та глибоких тканин.

Конфокальні мікроскопи. З їх допомогою можна отримати тривимірні зображення текстур поверхонь та об'єктів. Системи конфокальних мікроскопів AX/AX R фіксують унікальний рівень деталізації навіть для великих зразків.

Інвертовані мікроскопи. Відомі своєю оптичною якістю, гнучкістю, модульністю, простотою використання та механічною точністю. Працюють як окрема система або можуть бути частиною ​​складних мультимодальних систем обробки зображень.

Прямі мікроскопи. Універсальні об’єктиви прямих мікроскопів Nikon підходять для багаторежимних застосувань та мають розширені можливості автоматизації. Все це в сукупності забезпечує чудові результати візуалізації.

Стереомікроскопи. Мають провідну сучасну оптику, великий діапазон масштабування та широкі поля зору для поєднання макро- і мікрозображень. Стереомікроскопи Nikon також характеризуються ергономічним дизайном, що значно полегшує рутинну роботу.

Мікроскопи мають різну конфігурацію в залежності від бажаного результату їхнього застосування. Постійні оновлення дозволяють вибрати саме ту модель, що потрібна лабораторії.

Крім наукових та клінічних цілей, мікроскопи можна використовувати для навчання, а також як хобі під назвою мікрофотографування.

Як бачимо, мікроскоп вельми унікальний та важливий прилад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мікроскопи #види мікроскопів
ТОП новини
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
"Колосальна гроза суне на ці області, лють стихії проявиться прямо у вихідні": синоптики про те, якою буде погода
Очільник Тернопільської ОДА відреагував на інформацію в мережах стосовно вибухів в Тернопільській області
"19 000 грн зарплати на місяць": роботодавці шукають людей без дипломів, яким потрібна робота
Оголошення
live comments feed...