• Головна
  • У Тернополі вшанували пам'ять провідника ОУН(б) Ярослава Стецька (ФОТО)
14:14, 5 липня 2022 р.

У Тернополі вшанували пам'ять провідника ОУН(б) Ярослава Стецька (ФОТО)

У Тернополі вшанували пам'ять провідника ОУН(б) Ярослава Стецька (ФОТО)

Сьогодні у Тернополі вшанували пам'ять видатного українського діяча. 5 липня,36-а річниця від Дня смерті видатного політичного діяча, провідника ОУН(б) Ярослава Стецька.

Про це повідомляє Тернопільська ОВА.

Український політичний та військовий діяч Ярослав Стецько народився у 1912 році у Тернополі. У 1942–1944 роках перебував у німецькому концтаборі Заксенгаузен. Після звільнення керував Антибільшовицьким блоком народів, був головою Проводу ОУН. Помер Ярослав Стецько в 1986 році в Мюнхені, де його й поховано на цвинтарі Вальдфрідгоф.

Стецько творив незалежність України. Він залишив слід у кількох епохах державотворення. Один із ідеологів та провідників українського націоналізму.  Разом з Степаном Бандерою був автором Акту відновлення Української Держави.

"Ідеї та переконання Ярослава Стецька сьогодні продовжують боронити військові на передових. Тому, ми повинні пам'ятати та не забувати наших Героїв", - зазначив Віктор Устенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Стецько

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Дощ та злива вперіщать з навіженою силою прямо завтра, негода почнеться на тлі шаленої спеки": куди пре потужна гроза?
Оголошення
live comments feed...