• Головна
  • З 1 жовтня українок братимуть на військовий облік лише добровільно
16:19, 14 липня 2022 р.

З 1 жовтня українок братимуть на військовий облік лише добровільно

З 1 жовтня українок братимуть на військовий облік лише добровільно

В Україні з 1 жовтня жінок братимуть на військовий облік лише за їхньою згодою. Таке рішення сьогодні, 14 липня, оприлюднив Генштаб ЗСУ.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Керівництво опрацювало пропозиції щодо внесення змін до Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних. З 1 жовтня жінки, які мають спеціальності або професії, повинні були ставати на військовий облік військовозобов’язаних.

Проведення загальної мобілізації під час війни з росією засвідчило, що на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань призвані близько 1% жінок від загальної кількості мобілізованих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #жінки #військовий облік
ТОП новини
Правила ВЛК змінять, на багатьох українців чекає справжня несподіванка: яким стане список діагнозів для звільнення?
"Українцям з малою пенсією готують надбавки, 70-річним людям різко збільшать виплати": названо єдину вимогу
"65-річним пенсіонерам потужно підвищать пенсії, але тільки за 2-х умов": хто точно отримає великі виплати?
"Держава забере до 23% вартості квартири": податківці пояснили, кому з українців доведеться заплатити великі суми
Оголошення