• Головна
  • Пасивний високоприбутковий заробіток-це можливо!
Реклама
15:00, 11 липня 2013 р.

Пасивний високоприбутковий заробіток-це можливо!

Реклама

Ми живемо у часи високих технологій, великих можливостей та чималих ризиків. Канули в Лєту часи планової економіки, відсутності конкуренції та стимулів робити краще, більше та якісніше. Сьогодні усі, хто пов»язаний із бізнесом, знають, наскільки високі ризики підприємницької діяльності. Тому серйозний бізнесмен ніколи не зосередить всю свою увагу лише на одному напрямі діяльності. А якщо і так, то ніколи не вкладе усі свої кошти до останньої копійчини, не залишивши певні заощадження.

Комерсанти намагаються розподілити свої інвестиції таким чином, аби вони були задіяні у різних сферах діяльності, які б знаходилися під впливом різноманітних економічних факторів. Маючи власну справу, бізнесмен зобов»язаний піклуватися про фінансову стабільність підприємства, з розумом підходити до мінімізації ризиків та прагнути постійного зростання прибутків. Ми не маємо на увазі оптимізацію податків з допомогою офшорів. Мова йде про законні способи диверсифікації ризиків можливих втрат та механізми отримання гарантовано високих доходів. Люди, що мислять, знаходять таке застосування своїм грошам, яке забезпечує їх регулярним зростанням капіталів за мінімальних ризиків.

Сьогодні таким способом вкладання коштів є ПАММ-інвестування на валютному ринку Форекс. Це відмінний спосіб пасивного заробітку, який завжди можна використати або для підтримки власного бізнесу, або в якості додаткового та самостійного джерела прибутків. Якщо казати доступно, то ПАММ-рахунок – це щось на кшталт депозитного рахунку в банку, але більш удосконалений, модернізований, комфортний та ефективний. У чому полягає удосконалення? В тому, що відкрити рахунок, поповнити його, контролювати ситуацію на ньому можна не виходячи з дому. Єдина умова – наявність комп’ютера та інтернету.

В чому ефективність ПАММ-рахунку? В його понад прибутковості. ПАММ-рахунок – це не просто рахунок, на якому лежать гроші. Це, передусім, фінансовий інструмент для заробітку великих грошей. Що особливо радує, так це те, що інструментом цим зовсім не треба вміти користуватися інвестору. Це, скоріше, інструмент для тих професійних трейдерів яким ви після відкриття власного рахунку довірите розпоряджатися вашими грішми. Ось вони і повинні майстерно володіти такими фінансовими інструментами, аби заробляти до 100% на рік та більше. В цьому ще одна перевага такого виду вкладення коштів. Ви абсолютно нічого не робите, а ваш довірений трейдер (управляючий ПАММ-рахунком) працює на вас та приносить високі доходи.

А тепер питання, яке напевно вже крутиться у вас на язиці: «При таких високих прибутках напевно і ризики також дуже великі?». Зовсім не обов»язково. Єдиний ризик – доручити свої кошти в управління трейдеру-дилетанту або невдасі. Тому до вибору управляючого варто підходити відповідально і краще, якщо ви розподілите власні кошти одразу поміж кількома трейдерами. Тоді вірогідність збитків буде нульовою, а інвестиційна сума – у постійному плюсі.

Джерело http://investbag.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...