• Головна
  • Сліз не стримували навіть чоловіки: у Тернополі відбулося прощання з депутатом облради, який загинув у моторошній ДТП (ФОТО)
12:32, 30 серпня 2022 р.

Сліз не стримували навіть чоловіки: у Тернополі відбулося прощання з депутатом облради, який загинув у моторошній ДТП (ФОТО)

Сліз не стримували навіть чоловіки: у Тернополі відбулося прощання з депутатом облради, який загинув у моторошній ДТП (ФОТО)

Аварія трапилася 27 серпня на Підволочиському шосе. Івана Мурин на своєму мотоциклі прямував по головній, коли в нього врізався бус "Фольксваген", який виїжджав з другорядної.

З важкими травмами потерпілого доправили в лікарню, але, на жаль, він помер того ж дня.

Сотні тернополян, друзів Івана Мурина, рідні та колеги прийшли провести його в останню путь. Емоцій та сліз не стримували навіть чоловіки.

Висловлюємо щирі співчуття родичам та близьким Івана Мурина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #депутат #аварія #загинув

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
Оголошення
live comments feed...