
18:02, 7 вересня 2022 р.
Український борщ відтепер можна скуштувати в Токіо: в Японії відкрили перший ресторан української кухні (ФОТО)

У Токіо, 7 вересня відкрили ресторан української кухні "Смачного". В закладі працюють українці, які виїхали до Японії через війну.
Про це повідомив посол України в Японії Сергій Корсунський.
В меню ресторану представлені українські страви як борщ, голубці.
"І нехай меню поки що маленьке, і все ще тільки починається, ми перевірили — борщ справжній, котлетки по-київські і голубці — смачнющі, відвідувачів повно. Ласкаво просимо, ганбатте кудасай!", — написав посол.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:38, 23 червня
18:06, 20 червня
16:59, 17 червня
11:30, 18 червня
18:05, 20 червня