• Головна
  • На Тернопільщині над людьми нависла небезпека (фото)
20:00, 12 липня 2013 р.

На Тернопільщині над людьми нависла небезпека (фото)

11 липня у місті Кременець на вулиці Дубенській поривами вітру було зламано гілля дерева, внаслідок чого воно нависло над проїжджою частиною дороги, створивши загрозу людям та автотранспорту.

 До місця події залучався черговий караул 5-ї державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою автодрабини рятувальники зняли зламане віття дерева ліквідувавши загрозу виникнення нещасних випадків.

1

 

2

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"Грандіозне похолодання пре в регіони, такого холоду і дощу в Україні не бачили давно": потужна гроза і злив ринуть на авто
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
Оголошення
live comments feed...