• Головна
  • Як може гіпсокартон захистити від вологи, вогню та холоду
Новини компаній
10:27, 21 вересня

Як може гіпсокартон захистити від вологи, вогню та холоду

Новини компаній

Гіпсокартон – не тільки звична і проста у встановленні перегородка. Не тільки найпростіший і найшвидший спосіб змінити дизайн квартири або офісу. Він цілком може відштовхувати вологу, затримати розповсюдження вогню чи стати захисником від холоду. Придбати такий гипсокартон в Киеве можна у асортименті та необхідної якості і властивостей у онлайн-маркеті VENBUD – магазині матеріалів для будівництва та ремонту. Саме про ці характеристики, які не завжди ефективно застосовують, а іноді і не відомі споживачам, поговоримо.

Як може гіпсокартон захистити від вологи, вогню та холоду, фото-1

Супер-захисник від вологи

Здається, що гіпсокартон – не кращий спосіб захищати приміщення від води. Але насправді цей багатошаровий і простий у використанні будівельний матеріал має і таку властивість. Звернути увагу потрібно на різновид гіпсокартону, який будівельники називають вологостійким або із зменшеним вологопоглинанням. Такий різновид гіпсокартону можна застосувати:

  • у ванній кімнаті;
  • кухні;
  • підсобному приміщенні;
  • на балконі чи лоджії.

Тобто скрізь, де є підвищена вологість. У склад гіпсу, який використовується як основа будь-якого гіпсокартонової плити, в цьому випадку додають гідрофобні та фунгіцидні суміші. Вони посилюють водовідштовхувальну та протигрибкову властивість матеріалу. Таким чином навіть у сильно вологому приміщенні гіпсокартон із такими характеристиками цілком впорається із своїм головним завданням – бути конструкційним матеріалом для стін чи інших частин будівлі.

Захищаємо від вогню

Цей різновид гіпсокартону називають у специфікації як вогнестійкий. Власне будь-яка гіпсокартонна плита не буде активно підтримувати поширення вогню. Адже гіпс – природний матеріал з якого формують такі плити – не горючий. Ці вироби мають посилені характеристики щодо зупинення вогню та припинення його поширення.

Цей різновид будматеріалу застосовують обов’язково у громадських спорудах, де вимоги до пожежної безпеки і збереження життя людей є підвищеними.

Сама ж властивість мати посилений захист до високої температури обумовлена тим, що у тілі плит вкладено армувальне скловолокно. Цей вид армування створює підвищений рівень опору відкритому вогню. Придбати такий різновид гіпсокартону та інші варіанти будівельних матеріалів можна на сайті venbud.com.ua, онлайн-магазині компанії VENBUD.

Теплоізолюючі властивості гіпсокартону

Ще одна важлива характеристика – теплоізоляційна. Листи цього матеріалу є природними зберігачами тепла, адже гіпсокартон погано передає температурні коливання. Навіть простий, без утеплення гіпсокартон у вигляді матеріалу для утеплення, підвищує опір від’ємним температурам. Він не пропускає холод у будинок чи офіс. Саме тому його і застосовують як простий у монтажі та застосуванні матеріал для теплоізолюючої подушки.

До речі є достатньо рідкісні, але цікаві зразки гіпсокартону, що поєднують як вологостійкість, так і витривалість від вогню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...