• Головна
  • "Розділяємо горе батьків та дружини": обірвалося життя воїна з Тернопільщини, який захищав свободу України (ФОТО)
12:07, 2 жовтня 2022 р.

"Розділяємо горе батьків та дружини": обірвалося життя воїна з Тернопільщини, який захищав свободу України (ФОТО)

"Розділяємо горе батьків та дружини": обірвалося життя воїна з Тернопільщини, який захищав свободу України (ФОТО)

Жахлива звістка приголомшила Тернопільщину: обірвалося життя захисника України, воїна Віталія Сосни.

Про трагедію повідомили у пресслужбі Лановецької міської ради.

"Співчуття рідним та близьким Лановецька міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Сосни Віталія Володимировича - учасника АТО/ООС, військовослужбовця сучасності.

Захисник Віталій Сосна народився у с. Михайлівка, де сьогодні з ним і прощалися уся громада. Розділяємо горе батьків та дружини. Вічна пам'ять Герою!",- ідеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РФ #війна #Україна #смерть_воїна
Останні новини
ТОП новини
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
"Несамовитий дощ і гроза ринуть потоками на тлі спеки, негода пре тільки в конкретні області": де в Україні буде злива?
Оголошення
live comments feed...