• Головна
  • Бабине літо повертається в Україну: очікується потепління до + 20
13:07, 26 жовтня 2022 р.

Бабине літо повертається в Україну: очікується потепління до + 20

Бабине літо повертається в Україну: очікується потепління до + 20

В Україну повердається бабине літо. Температура буде вище норми на 4-8 градусів. подекуди стовпчики термометрів підійматимуться вище +20°.

Про це в коментарі "Телеграфу" розказав синоптик Ігор Кібальчич.

За його словами, наприкінці жовтня, а також на початку листопада кількість опадів істотно знизиться порівняно з останньою декадою місяця. 

"У найближчі 10 днів температура повітря в Україні буде відносно високою. Вночі стовпчики термометрів показуватимуть +4°…+9°, вдень повітря прогріватиметься до +13°…+18°, на крайньому заході в окремі дні буде подолано позначку +20°",-зазначив синоптик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бабине літо #Україна #потепління #погода
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
Оголошення