
Новини компаній
11:17, 31 жовтня 2022 р.
Активна сигналізація для охорони будинку та її елементи
Новини компаній
Автономна сигналізація в квартирі — необхідність, яка забезпечує якісне проживання або відпочинок без хвилювання за помешкання. За допомогою якісно розроблених елементів та підключення пультової групи реагування кожен мешканець може бути впевнений у цілісності власного майна. Безперечно, охранная сигнализация для дома харьков виправдовує покладені на неї надії.
Підбір сигналізації для охорони домівки: що входить до складу системи
Панелі управління приймають рішення про функціональність і можливості управління об'єктом, що охороняється. Встановлені нині мікропроцесорні ПК, завдяки можливості комплексного програмування та розширення, забезпечують виконання різноманітних завдань сигналізації та управління різними елементами домашньої техніки. Вони доступні як пристрої, що працюють у провідній або бездротовій системі з різними конфігураціями додаткового обладнання. Однак бездротові панелі керування також мають кілька провідних зон.
Серед багатьох параметрів, що характеризують окремі моделі ПК, найбільш важливими для користувача будуть:
- кількість сигнальних входів;
- можливість поділу охоронних зон;
- розширення або взаємодія з іншими пристроями.
Однак кількість необхідних виходів залежатиме від планованої системи тривожної сигналізації та управління іншими пристроями. Програмування та запуск системи охоронної сигналізації здійснюється за допомогою клавіатури. Крім основних функцій, таких як включення та вимикання за кодом доступу, визначення часу затримки виходу з приміщення, за її допомогою можна запрограмувати зони охорони (активність деяких датчиків), а також отримати інформацію про відображення статусу активності, історію подій за час, поки система була увімкнена.
Датчики для охорони будинку
Різні типи датчиків дозволяють виявляти небажані події. Основним типом є датчики руху в стандартному ІЧ-виконанні, що реагують на появу в полі зору об'єкта з температурою, відмінною від фонової. Ланцюги окремих провідних сповіщувачів зазвичай працюють у режимі НЗ (нормально замкнутий ланцюг), що унеможливлює відключення сповіщувача без спрацьовування тривоги. Однак у бездротовій системі існує взаємний радіозв'язок між контрольною панеллю та сповіщувачем, який перевіряє, чи не пошкоджений він і чи не розрядився акумулятор — їх вистачає приблизно на 3 роки роботи системи.

Окремі моделі відрізняються робочою чутливістю, дальністю дії, кутом огляду, енергоспоживанням у режимі очікування, а деякі параметри (наприклад, чутливість, кут огляду) можна регулювати відповідно до умов експлуатації. Подвійні сповіщувачі з маркуванням PIR+WM, оснащені додатковим мікрохвильовим сповіщувачем, відрізняються більшою стійкістю до помилкових спрацьовувань. Вони працюють як радар, виявляючи рух об'єкта за допомогою відбитої від нього мікрохвилі.
Детектори також можуть мати обмеження чутливості, що запобігає їх активації внаслідок присутності дрібних тварин. Датчики руху встановлюють на висоті 2,1-2,4 м з акцентом на вікна та двері, причому зона огляду повинна охоплювати всю їх поверхню.
Датчики удару сигналізують про спробу силою розбити вікно, двері чи скло. Вони працюють як електромагнітні (геркони) або акустичні пристрої, забезпечені чутливим мікрофоном. Герконові датчики монтуються на віконні рами, а акустичні — на стіну в приміщенні, що захищається. Вони оснащені мікропроцесорними системами, що аналізують вхідні сигнали. Це унеможливлює спрацювання сигналізації при вібраціях, не пов'язаних зі спробою злому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:21, 16 квітня
10
15:19, 16 квітня
51
11:22, 16 квітня
17
16:33, 18 квітня
live comments feed...