
15:59, 31 жовтня 2022 р.
Учасниця нового сезону "Холостяка", яка родом з Тернопільщини, пояснила, чому в ефірах розмовляє російською

27- річна Юля з Бучача, що на Тернопільщині. Дічина бере участь у новому сезоні сезоні шоу "Холостяка". Про це передає газета "Місто".
Юля – директорка банкетної служби. Розповідає, що підготувала близько 6 тисяч різноманітних свят, серед яких: весілля та дні народження. Працювала з багатьма знаменитостями в Україні у своїй сфері. Дівчина бореться за серце Алекса Топольського – підприємця, актора і моделі.
В ефірі дівчина говорить російською, тому її розмову перекладає українською перекладач. У своїй соцмережі в інстаграмі, вона пояснює, чому говорить російською.
“Я не живу на заході України уже 12 років, а коло спілкування завжди було російськомовне, ” – каже Юля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:30, 22 квітня
12:44, 16 квітня
58
23:34, 23 квітня
11:59, 26 квітня
11
18:31, Вчора
15
live comments feed...