Вода в Тернопільському озері зацвіла (фото)

Вода в озері зацвіла. Звідси характерний неприємний запах.

Тернопільський став без фосфатів чи болото з фосфатами. Шкода від фосфатів – це шкода для довкілля. Потрапляючи зі стічними водами в грунти та річки, фосфати починають виконувати своє пряме природне призначення – стають добривами, біогенними елементами довкілля. І зацвітають наші водойми негарним болотисто-зеленим кольором - і годі вже знайти десь чисту питну воду, пишуть у соціальній мережі на сторінці Mywest . Синьо-зелені водорості не лише безжально споживають весь кисень водойми (через що гинуть вищі рослини, а також тварини), а ще й отруюють її продуктами своєї життєдіяльності. Фактично, через фосфати відбувається поступове старіння, а з часом і повне заболочення водойм! 

В Україні немає жодної водойми, не забрудненої фосфатами! На даний момент в таких країнах
як Німеччина, Австрія, Швейцарія, Норвегія, Нідерланди, домогосподарки перуть безпечними для їх здоров'я порошками без вмісту фосфатів. 

В США в третині усіх штатів діють закони про заборону використання пральних порошків, що містять фосфати. Ось уже 15 років минуло, як в Японії припинили використання фосфатних пральних порошків. Аналогічна ситуація і в Республіці Корея, Тайланді, Гонконзі, Тайвані та ПАР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі