• Головна
  • Відома ведуча розповіла, як лікарі у сусідній з Тернопільщиною області збирали по частинах 8-місячне немовля після російського обстрілу (ФОТО)
11:01, 24 листопада

Відома ведуча розповіла, як лікарі у сусідній з Тернопільщиною області збирали по частинах 8-місячне немовля після російського обстрілу (ФОТО)

Відома ведуча розповіла, як лікарі у сусідній з Тернопільщиною області збирали по частинах 8-місячне немовля після російського обстрілу (ФОТО)

Ведуча  Маша Єфросініна разом з разом з благодійним фондом "Твоя опора" та АЗК Wog відвідала лікарню Св. Миколая Першого медоб'єднання Львова. Також вони закупили для цієї лікарні суперсучасний наркозно-дихальний апарат для  дитячої операційної.  Фото та допис Маша опублікувала в  своєму Instagram. Про це  передає ТСН.

Днями Єфросиніна побувала у цій лікарні і була приголомшена історіями, які їй розповіли лікарі:

"Наймолодшій дитині, яку ми збирали майже по частинах, було 8 місяців… В нас дуже професійні лікарі, прогресивні та досвідчені, але навіть у підручниках нам не показували таких минно-вибухових травм, що їх зазнають сьогодні наші люди! А діточок яких привозять, ви собі не уявляєте!"- кажуть нам у лікарні Св. Миколая Першого медоб'єднання Львова" – розповіла Єфросиніна.

Також, Єфросініна додАла, що цей апарат потрібен лікарям надзвичайно – операції надскладні, тривають багато годин.

"Старі апарати просто не витягували це, та й вбудованих генераторів в них немає. А в цьому є все! Кожен з вас зробив внесок в цей апарат, на якому щодня рятують українських діточок!",- додала ведуча.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #лікарня #Єфросініна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...