• Головна
  • "Віддав своє життя за свободу України": тіло загиблого Героя зустріли на Тернопільщині (ФОТО)
18:00, 27 листопада 2022 р.

"Віддав своє життя за свободу України": тіло загиблого Героя зустріли на Тернопільщині (ФОТО)

"Віддав своє життя за свободу України": тіло загиблого Героя зустріли на Тернопільщині (ФОТО)

Тіло загиблого Героя із Тернопільщини, воїна Тараса Самбіра, який віддав своє життя за свободу України, сьогодні (27 листопада) зустріли у Скалаті.

Про подію повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук Руслан Феськів.

"Поминальна Панахида за упокій душі загиблого Тараса Самбіра 2022",- написав він, опублікувавши десятки світлин, зроблених під час зустрічі полеглого воїна у Скалаті.

Редакція сайту 0352.ua висловлює своє співчуття родичам, побратимам і всім близьким воїна...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РФ #війна #Україна #загибель_воїна
Останні новини
ТОП новини
Новий навчальний рік із новими правилами: що зміниться для українських школярів з 1 вересня
З 1 серпня пенсія добряче зросте у 3-х груп українців: кому нарахують більше, а хто не одержить жодної надбавки
"Ці 65-річні чоловіки опиняться на війні, в Україні збираються змінити граничний вік призову": мобілізація пенсіонерів і ТЦК
ТЦК почали призивати чоловіків до 25 років, ці 3 категорії молодиків у зоні ризику: мобілізація охопить осіб з цими ознаками
Оголошення