
Новини компаній
14:39, 29 листопада 2022 р.
Чи не заберуть рідину для вейпу під час посадки на літак
Новини компаній
Не мало розчарувань охоплюють людей під час перевірки багажу, який вони беруть з собою у рейс. Авіакомпанії прискіпливо оглядають ручну поклажу й сумки для багажного відділення, безжально змушуючи пасажирів позбутися заборонених для перевезення речей.
Для курців існує повно обмежень, проте мало хто знає, чи сольова рідина для pod-систем не є під забороною. Якщо ви вирушаєте в іншу країну, ця начинка для електронних сигарет може обійтися дуже дорого. Тому багато хто купує її на місці, бо знає інтернет магазин електронних сигарет https://vapeme.com.ua/, де можна знайти дешевий та якісний товар.
Та чи варто так робити?
Куди та як можна брати pod-систему
До вейпінгу в Європі ставляться добре, тому як таких суворих заборон для туристів, що люблять палити й беруть з собою електронний девайс, немає. Також лояльні до їх ввезення на територію Туреччина, Єгипет, Шрі-Ланка.
Однак, якщо ви придбали квиток до Саудівської Аравії, Індії, В’єтнаму, Індонезії, Камбоджі, Сінгапуру, Гонконгу, на Гоа чи Філіппіни, вас можуть заарештувати/оштрафувати за користування подом. Тож питання, чи брати з собою пристрій і начинку для нього відпадає саме собою.
Не виникне проблем з електронкою на летовищі в Таїланді. Проте аби не потрапити під арешт на 10 років, не користуйся нею на вулиці.
Нормативні ж акти авіаперевізників мають свої правила щодо перевезення будь-якого багажу, де електронна сигарета й рідина для нього не забороняється. Але…
Правила перевезення подів і жижі у літаку
Рідина для вейпів у багажному відділенні знаходитися не може. Їй місце тільки у ручній поклажі. При цьому діють наступні вимоги:
Сольового розчину для електронки має бути не більше ніж 100 мл в одному флаконі.
Сумарна кількість всіх рідин пасажира (косметичні та гігієнічні засоби, напої тощо) сумарно не перевищує 1 л.
Речовина запакована в міцний прозорий пакет (бажано, аби він закривався).
Флакон стоїть ковпачком догори, не протікає.
Не ховайте сольовий розчин поглибше в рюкзак, адже під час перевірки його все одно доведеться діставати.
Якщо окрім рідини ви везете з собою ще й сам пристрій, то зверніть увагу на акумулятор. Саме ця деталь девайса найбільше непокоїть авіакомпанії, оскільки може стати причиною пожежі. Якщо є така можливість, витягніть з вейпу батарею.
Авіаперевізники можуть дозволити взяти з собою на борт пристрій для паління з акумулятором, що не знімається, за умови його заряду не більше як 30%.
Не ризикуйте й проявіть терплячість, якщо вам дуже кортить втягнути смачний дим під час перельоту. Як правило, паління категорично заборонено в літаку, навіть якщо це pod-одноразка.
“Джерело: vapeme.com.ua”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...