• Головна
  • Наступний наступ росіян може бути у лютому - Резніков
18:14, 15 грудня 2022 р.

Наступний наступ росіян може бути у лютому - Резніков

Наступний наступ росіян може бути у лютому - Резніков

Країна- агресорка може розпочати нову хвилю наступу вже у лютому після підготовки мобілізованих окупантів.

Про це розповів міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю The Guardian.

"Друга частина мобілізованих, приблизно 150 тис. осіб, почала навчання в різних таборах. На підготовку витрачають мінімум три місяці. Тобто вони намагаються розпочати наступну хвилю наступу, ймовірно, у лютому, як і минулого року. Це їхній план", — сказав він.

Очільник українського Міноборони очікує, що Росія продовжуватиме мобілізувати своїх громадян, описавши основну тактику російських командирів як "м’ясорубку".

"Кремль намагається знайти нові рішення, як отримати перемогу", — сказав Резніков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Резніков #Україна
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
У який період доби працівники ТЦК припиняють розшуки ухилянтів: несподіване одкровення військового
Медики б’ють на сполох: дітей масово госпіталізовують на Тернопільщині через цю недугу
Оголошення