• Головна
  • "Пенсіонерів чекає несподіванка": Шмигаль пояснив, що буде із пенсіями у 2023 році на тлі війни
20:07, 30 грудня 2022 р.

"Пенсіонерів чекає несподіванка": Шмигаль пояснив, що буде із пенсіями у 2023 році на тлі війни

"Пенсіонерів чекає несподіванка": Шмигаль пояснив, що буде із пенсіями у 2023 році на тлі війни

У 2023 році незважаючи на війну, українські пенсіонери отримають підвищені виплати.

Як інформує "ТСН", прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що наступного року, попри війну, Кабмін проведе індексацію пенсій.

Про це про це Шмигаль сказав під час останнього засідання уряду 30 грудня 

За словами очільника уряду, попри повномасштабну війну з Росією, майже 11 млн українських пенсіонерів вчасно отримують свої виплати.

"Більше того, цьогоріч ми проіндексували пенсії, збільшивши їх на 16%. Проведемо індексацію пенсій і у 2023-му", - сказав Шмигаль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шмигаль #пенсія #Україна
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...