• Головна
  • Чи потрібна англійська мова тернопільським дітям? (фото)
15:00, 29 липня 2013 р.

Чи потрібна англійська мова тернопільським дітям? (фото)

У центральній дитячій бібліотеці Тернополя урочисто закінчилися літні курси англійської мови. Як ми повідомляли, Канадський вчитель українського походження Тарас Малюжинський протягом трьох тижнів навчав хлопчиків та дівчаток від 6 до 17 років іноземної мови за допомогою ігор, пісень та цікавих вправ.

Батьки пана Тараса родом з України. Він кілька разів бував на батьківщині своїх предків. На час відпустки канадець за паспортом і українець в душі вирішив допомогти своїм землякам опановувати англійську.

-  Я понад тридцять років працюю вчителем у місті Вінніпег, – розповідає пан Тарас. – Вже незабаром піду на пенсію. Перед цим важливим етапом в моєму житті я вирішив послужити своєму народові – приїхати на батьківщину і залишити щось конкретне дітям.

Тарасу Малюжинському дуже сподобався Тернопіль та його жителі. Він зізнався, що дуже задоволений поїздкою і планує наступного року знову завітати в наше місто:

-  Я бачу у тернополян великий потенціал. Діти дуже здібні. Вони з охотою приходили на заняття. Я надіюся, що наступного року буде більше число учасників. Я постараюся привезти з собою більше вчителів.

Діти, які героїчно пожертвували три тижні літніх канікул для того, щоб вдосконалити знання англійської мови, на пам’ять про курси отримали дипломи та подарунки, пише Тернопільська липа. Вони розповідали казки, відповідали на запитання, співали пісні. І все це, звичайно ж, англійською мовою. Батьки не могли відвести очей від маленьких талантів. Навчання, безумовно, дало свої плоди.

Діти та їх батьки дуже звикли до пана Тараса, здружилися з ним. На пам’ять про відпустку у Тернополі вони подарували вчителю вишиванку та вручили хліб.

– У мене залишилися дуже позитивні враження від курсів, – розповідає ініціатор проекту Ірина Мацко. – У нас був дуже напружений графік. Ми постійно були в русі. Це був такий приємний період, що я, напевне, буду сумувати за ним, допоки пан Тарас не приїде знову. Ми щиро вдячні Тернопільській міській раді та Роману Заставному за допомогу та підтримку в реалізації цього проекту.

anh

 

anh1

 

anh2

 

anh4

 

anh5

 

Приїзд Тараса Малюжинського та його літні курси засвідчили, що інколи для того, щоб зробити добру справу не потрібні великі кошти – лишень бажання та щире прагнення принести користь іншим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...