• Головна
  • "30 000 грн зарплати на місяць": українців, яким потрібна робота, кличуть працювати
19:37, 6 лютого 2023 р.

"30 000 грн зарплати на місяць": українців, яким потрібна робота, кличуть працювати

"30 000 грн зарплати на місяць": українців, яким потрібна робота, кличуть працювати

Кількість вакансій в Україні у січні 2023 року вперше з початку війни збільшилась. На фоні масових звільнень та безробіття в країні багато фахівців стали затребуваними. На сьогоднішній день знайти роботу з легкістю можуть менеджери з продажів, продавці-консультанти, бухгалтери, водії та кухарі.

Як інформує "biz.today.ua", за даними ресурсу "Опендатамедіа", найлегше на сьогоднішній день знайти роботу в Київській, Львівській та Дніпропетровській областях. Саме тут роботодавці розмістили найбільше вакансій. Також значно зростає кількість вакансій в Одеській (26%), Хмельницькій (23%) та Харківській областях (20%).

Щодо рівня зарплат, то продавці-консультанти в середньому можуть заробляти від 12 000 грн, водії таксі від 15 000 грн, кухарі – від 17 000 грн, менеджери з продажів та бухгалтера мають оклади більше. Вони можуть отримувати 30000-35000 грн, якщо працювати у великій компанії.

Щодо запитів претендентів, то українці активно шукають роботу ретушерів, програмістів, тестувальників, веб-дизайнерів. Ретушерам платять у середньому 30 000 грн на місяць. При цьому робота зазвичай віддалена. Фахівець має володіти навичками роботи в програмах Lightroom/Photoshop і надати портфоліо своїх робіт. При знанні англійської можна розраховувати і на більш високооплачувану позицію.

За статистикою, у січні 2023 року роботу активніше шукали жінки (55%), ніж чоловіки. Найбільше бажаючих знайти роботу у Чернівецькій, Сумській, Київській та Житомирській областях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #вакансії #зарплата
Оголошення
live comments feed...