• Головна
  • "Триває мобілізація": вже відомо, кого відправлять на повторну медкомісію
20:30, 14 лютого

"Триває мобілізація": вже відомо, кого відправлять на повторну медкомісію

"Триває мобілізація": вже відомо, кого відправлять на повторну медкомісію

Загальну мобілізацію в Україні продовжено до 18 травня. На сьогоднішній день її темпи прискорили, і повістки військовослужбовцям видають повсюдно – у громадському транспорті,супермаркетах, на автозаправках і навіть на гірськолижних курортах.

Як інформує "biz.today.ua", багатьом громадянам виписують повторні повістки та зобов'язують заново проходити медкомісію. Адвокати Ірина та Владислав Леонови пояснили, чому так відбувається.

За словами адвокатів, територіальні центри комплектування в Україні почали посилену мобілізацію. Повістки виписують не відразу на фронт, а для уточнення даних та проходження медкомісії. Справа в тому, що медичний висновок ВЛК дійсний 12 місяців. Це означає, що під час воєнного стану повторну медкомісію мають пройти навіть ті, хто пройшов її незадовго до мобілізації. За цей період обставини могли змінитися і людина, яка визнана раніше придатною, може, наприклад, тепер мати причини для відстрочки, або навпаки. Тим більше, що при сьогоднішніх реаліях старі відстрочки вже не діють.

Після приходу у військкомат призовникові має бути призначено нову ВЛК у разі, якщо з часу останнього проходження ВЛК минуло 12 місяців. На медкомісію можна надати всі документи, які у вас є щодо стану здоров'я (висновки про діагнози, плани лікування та реабілітацію тощо). Проте комісія зобов'язана буде підтвердити усі діагнози.

Неявка у військкомат загрожує відповідальністю. Не з'явитися можна, якщо військовозобов'язаний перебуває у лікарні. Але це потрібно підтвердити документально.

У решті випадків після вручення повістки призовник повинен з'явитися у військкомат, спочатку для підтвердження особи, а потім йому повідомлять про подальші кроки.

Темпи мобілізації на сьогоднішній день посилені, і українців почали частіше викликати у військкомати та відправляти на фронт. Це робиться тому, що потрібно заповнювати втрати та освоювати нові види озброєнь, передані іншими країнами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РФ #війна #Україна #перемога

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Шалений снігопад накриє ці області України в кінці березня, холод суне в цілий регіон": синоптики про сніг
"Жахливий снігопад накриє Україну з лютою силою, потужна гроза хлине на ці області": синоптики про холод у березні
"Долар готує неприємний сюрприз?": фахівці пояснили, чого чекати від курсу валют найближчим часом
"Долар здивував усіх українців, ніхто не чекав такого від курсу валют": з'явився прогноз, до чого готуватися в обмінниках
Оголошення
live comments feed...