• Головна
  • Третина добровольців, які у Тернополі вступили в спецпідрозділ "Гвардія наступу", – жінки
11:03, 15 лютого 2023 р.

Третина добровольців, які у Тернополі вступили в спецпідрозділ "Гвардія наступу", – жінки

Третина добровольців, які у Тернополі вступили в спецпідрозділ  "Гвардія наступу", – жінки

Третя частина кандидатів до "Гвардії наступу" у Тернополі – жінки. Про це розповіла офіцерка з інформації та комунікації Нацгвардії України Надія Німець.

За її словами, у Центрі надання адміністративних послуг у Тернополі на вступ до штурмових бригад "Гвардії наступу" реєструються і чоловіки, і жінки, інформує Суспільне.

"Кандидати, які хочуть записатися в "Гвардію наступу" від Міністерства внутрішніх справ – це у співвідношенні здебільшого 3 жінки і 7 чоловіків, якщо рахувати в загальній кількості. Жінки молоді та середнього віку. У підрозділ “Лють” уже записалася дівчина. Знаю, що жінок беруть з освітою медика або кухара, а чоловікам запропонують посади відповідно до їхньої освіти", – каже офіцерка.

Надія Німець розповідає, що найбільше кандидатів вступають до бригади Нацполіції "Лють".

"Також неодноразово записувалися в бригаду "Кара-Даг". Декілька чоловіків вступили до "Червоної калини", записалися і також в "Сталевий кордон".

Начальник відділу організаційно мобілізаційної роботи Держприкордорнслужби Віталій Кушнір каже, що найчастіше добровольці запитують про заробітну плату та про місце проходження служби.

"Грошове забезпечення у нас для рядового – від 20 до 100 тисяч гривень. А де вони будуть виконувати обов’язки – це питання індивідуальне, в будь-якому напрямку фронту України. Як правило, це можуть бути Херсонський, Запорізький, Донецький або Луганський напрямки".

До штурмової бригади Нацполіції “Лють” вступив Олександр Довгалюк. Чоловік розповідає, що волонтерить з 2014 року. Возить допомогу жителям та бійцям на окуповані території.

"Ми мусимо зробити усе можливе, аби наші діти, наші дружини та батьки почувалися в безпеці та жили в мирі".

Бійці підрозділу “Лють” мають знешкоджувати диверсійно-розвідувальні групи, проводити аеророзвідку та виявляти позиції ворога, – каже начальник управління кадрового забезпечення Нацполіції області Зіновій Кутний.

"Значна частина кандидатів уже пройшла тести на знання законодавства та логічні здібності. Далі вони усі проходитимуть військово-лікарську комісію, а після цього майбутні представники "Люті" здаватимуть нормативи з фізичної підготовки. З кожним кандидатом спілкуються й психологи".

У першу чергу до поліцейської бригади прийматимуть хлопців з військовими спеціалізаціями, – розповідає командир взводу полку спеціального призначення "Сафарі" Віталій Писаній.

"Люди розуміють, що ми їх готуватимемо. Після проходження навчання вони будуть готові до виконання завдань. Охочих вступати до новостворених підрозділів є багато".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Гвардія наступу" #спецпідрозділи
Оголошення
live comments feed...