• Головна
  • На Тернопільщині вулицю в райцентрі перейменували на честь загиблого Героя, який підірвав важливий міст разом з собою
09:02, 17 лютого 2023 р.

На Тернопільщині вулицю в райцентрі перейменували на честь загиблого Героя, який підірвав важливий міст разом з собою

На Тернопільщині вулицю в райцентрі перейменували на честь загиблого Героя, який підірвав важливий міст разом з собою

під час сесії Бережанської міської ради депутати прийняли рішення про перейменування вулиці Миколи Лисенка на вулицю імені Віталія Скакуна – новітнього Героя України, почесного громадянина Бережан.

На Тернопільщині вулицю в райцентрі перейменували на честь загиблого Героя, який підірвав важливий міст разом з собою, фото-1

Що характерно, на цій вулиці проживав Віталій Скакун, тому рішення було правильним і обгрунтованим. Тим більше, що міська рада Бережан перед тим, як перейменувати вулицю, опитала місцевих жителів і всі, як один погодилися на зміну назви, пише Номер один.

Віталій Скакун народився 19 серпня 1996 року у місті Бережанах. Закінчив Бережанську загальноосвітню школу №3, Вище професійне училище № 20 міста Львова, Національний університет «Львівська політехніка». У ході російського вторгнення в Україну 2022 року сапер та матрос Віталій Скакун перебував у складі сил, які одними з перших давали відсіч ворогу на Кримському перешийку.

Віталій був добровольцем, який здійснив мінування та підрив автомобільного мосту Генічеськ — Арабатська Стрілка. Загинув 24 лютого 2022 року під час вибуху.

Завдяки героїчному вчинку Віталія було значно уповільнено просування танкової колони ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватися та організувати оборону.

Президент України Володимир Зеленський Віталію Скакуну першому серед військових російської-української війни присвоїв звання Герой України (посмертно).

Нагадаємо, що у місті Прага (Чехія) з’явився міст імені Віталія Скакуна, у місті Мукачево вулицю Нахімова перейменовано на вулицю Віталія Скакуна, а Київська міська рада перейменувала вулицю Академіка Каблукова на вулицю Віталія Скакуна. Також міська рада міста Лешно в Польщі надала Віталію звання почесного громадянина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Віталій Скакун #вулиця
Оголошення
live comments feed...