• Головна
  • Як правильно користуватися холодильником: 7 порад
Новини компаній
11:56, 20 лютого 2023 р.

Як правильно користуватися холодильником: 7 порад

Новини компаній

Деякі люди майже не замислюються над тим, як правильно користуватися побутовими приладами. Їм здається, що достатньо увімкнути пристрій у розетку, і на цьому їх відповідальність закінчується. Потім вони дивуються, чому холодильник став погано працювати або навіть зламався. 

Зазвичай безвідповідальні користувачі звинувачують виробника та продавця, несправделиво скаржаться, що ціни на холодильники високі, але справа у тому, що за кожним різновидом техніки треба правильно доглядати. Тільки тоді він буде працювати довго та якісно. Ми можемо дати 7 корисних порад щодо догляду за сучасними холодильниками.

1. Перевезення

Дбайливий догляд починається з перевезення. Агрегати перевозять виключно у вертикальному положенні. Для високих моделей допустимо зробити невеликий нахил.

Після перевезення холодильник має простояти вимкненим 3-4 години, а якщо ви транспортували прилад узимку, то усі 12. Тільки після цього агрегат можна вмикати в розетку.

2. Розміщення

У приміщенні, де знаходиться холодильник, має бути сухо, бажана температура повітря повинна складати 15-32 градуси. Агрегати не розміщують поряд з опалювальними пристроями, плитою. Прилад не можна ставити впритул до стіни, бо для коректної роботи компресора необхідна вільна циркуляція повітря навколо.

3. Миття

Зсередини холодильник миють водним розчином соди. Небажано користуватися засобами з ароматизаторами, бо пластик добре вбирає сторонні запахи. Не використовуйте абразивні миючі засоби.

Металеві елементи протирають чистою вологою ганчіркою.

4. Розморожування

Крапельні моделі потрібно розморожувати кожні 2-3 місяці. Вироби з No Frost не потребують занадто частого розморожування. Але якщо ви не хочете, щоб всередині камери зʼявлялися неприємні запахи, розморожуйте пристрій хоча б 1-2 рази на рік.

5. Зберігання продуктів

Не можна заставляти полиці таким чином, щоб зовсім не лишалося вільного місця. Неможливість циркуляції холодного повітря погано впливає на якість зберігання. До того ж, коли камера переповнена, агрегати працюють на граничній потужності, що призводить до передчасного виходу з ладу компресора.

Радимо тримати усі продукти загорнутими у плівку або у закритому посуді. Це запобігає їх пересиханню та розповсюдженню запахів всередині камери.

6. Економія електричної енергії

Не бажано довго тримати дверцята працюючого простроя відкритими. Усередину заходить зовні тепле повітря, компресор починає працювати на більшій потужності, щоб якомога швидше охолодити камеру до певної температури. Саме тому також не має сенсу ставити у камеру гарячі продукти. Дайте їм охолонути на кухонному столі.

Не вмикайте режим швидкої заморозки довше, ніж на 6-7 годин. Швидка заморозка потребує роботи на великій потужності. Якщо це триватиме надто довго, компресор може перегрітися та вийти з ладу.

7. Вимикання та вмикання

Після вимикання не можна одразу ж вмикати холодильник. Треба зачекати хвилин 10-15.

Якщо прилад не працював тривалий час, не варто одразу заповнювати його продуктами. Нехай він відпрацює кілька годин порожнім.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ALLO #АЛЛО
ТОП новини
"Арктичний холод пре в ці області, прогноз стривожив навіть синоптиків": куди суне мороз у -17 градусів, дощ і снігопад?
"Тариф на електроенергію з 1 травня оприлюднено": хто з українців платитиме на 60% менше, а кого приголомшить ціна?
"Потужна негода пре в ці області, навіть синоптики приголомшені прогнозом": де буде мороз у -21 градус, дощ і снігопад?
"Шалений успіх, багатство і втілення мрій": ці 2 знаки Зодіаку у другій половині весни зіткнуться з доленосними подіями
Оголошення
live comments feed...